تدریس خصوصی

متقاضیان کلاس های خصوصی در زمینه های مختلف کنکور ارشد ، کنکور سراسری ، کنکور دکتری ،ریاضیات ، آموزش برنامه نویسی و نرم افزارهای تخصصی می توانند تقاضای خود را برای کلاس های خصوصی به صورت حضوری یا از راه دور به صورت آنلاین ، در این صفحه مطرح نمایند . مدیران مجموعه خیلی زود با شما تماس گرفته و جزئیات کلاس خصوصی را با شما هماهنگ می کنند .

در حال حاضر اساتید مجموعه آماده برگزاری کلاس های خصوصی به صورت حضوری در استان های تهران ، اصفهان و کرمانشاه می باشند . در دیگر مکان ها تنها امکان آموزش خصوصی از راه دور به صورت آنلاین می باشد .با تجارب کسب شده ی اساتید مجموعه می توان گفت هم اکنون کلاس های آنلاین آسان یادبگیر دقیقا همان بازده کلاس های خصوصی را دارا می باشند . جهت مشاهده ی رزومه ی اساتید مجموعه از طریق لینک زیر به صفحه ی موردنظر مراجعه کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره ی زیر با مدیریت آسان یاد بگیر تماس بگیرید . (ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی نیز میسر خواهد بود ) .

   (+98)9226686036

   (+98)9189247615

   (+98)9332304210

   @asanyadbegir

مجموعه آموزشی آسان یادبگیر


مجموعه آموزشی آسان یاد بگیر در جهت کمک به دانشجویان عزیز در فراگیری نرم افزار های کاربردی رشته هایشان و همچنین حضور قوی در آزمون ارشد و یاد گیری دروس دانشگاهی در بهار سال 1394 تاسیس گردیده است . امیدواریم که قدمی کوچک در در جهت کمک به شما عزیزان برداشته باشیم.

ارتباط با ما


صفحه تماس با ما
شماره تماس :
9226686036(98+)
9189247615(98+)
9332304210(98+)
ایمیل :
courses@asanyadbegir.com

ویژگی های مجموعه های آموزشی ما


  • آموزش های مقدماتی تا پیشرفته
  • انتقال مفاهیم به زبان ساده
  • اساتید مجرب و حرفه ای
  • مثال های متعدد و کاربردی
  • آموزش های کاربردی برای ورود به بازارکار
  • آموزش های تخصصی کنکور ارشد
  • یادگیری سریع ، آسان و ارازن

فهرست صفحات


صفحه اصلی
همه دوره ها
درخواست پروژه
درخواست مشاوره
تدریس خصوصی
کلاس های عمومی
صفحه تماس با ما
top

© تمامی آموزش ها به صورت تخصصی تولید مجموعه آسان یادبگیر می باشد و استفاده از آن در وب سایت های دیگر پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.